Keyboard and Mouse

Gizlilik Politikası

Kişisel verileriniz bizim için değerli ve Özeldir.

Gizlilik Politikası

PİJAMAYA'de gizliliğe çok önem veriyoruz. Şeffaflığa inanıyoruz ve kişisel bilgilerinizi nasıl ele aldığımız da dahil olmak üzere gizlilik uygulamalarımız konusunda açık olmaya kararlıyız. Gizliliğinize de önem verdiğinizi biliyoruz, bu nedenle belirli bilgilerin PİJAMAYA tarafından nasıl kullanılacağını seçmenize olanak tanıyan ayarlar sağlıyoruz. Bu politika, PİJAMAYA.com ("Site" olarak anılacaktır), PİJAMAYA'nin mobil uygulamaları ("Uygulamalar"), PİJAMAYA Modeli, PİJAMAYA Payments, PİJAMAYA'nin genel Uygulama Programı Arayüzü ("API") için gizlilik uygulamalarımızı açıklar. ”) ve konumunuza bağlı olarak PİJAMAYA, Inc. veya PİJAMAYA Ireland UC tarafından sağlanan diğer hizmetlerimiz ("PİJAMAYA", "biz", "bize" ve "bizim"). Siteye, Uygulamalara, PİJAMAYA Modeline, PİJAMAYA Payments'a, API'ye ve diğer hizmetlerimize "

​​


1. Gizlilik Politikamız

Kişisel bilgilerinizi işimizi yürütmek ve kullanıcılarımıza Hizmetler sağlamak için işleriz. Kullanım Koşullarımızı kabul ederek (ve bazı yargı alanlarında bu politikayı kabul ederek), bilgilerinizi nasıl ve neden kullandığımız da dahil olmak üzere bu politikayı okuyup anladığınızı onaylamış olursunuz. Kişisel bilgilerinizi bu politikada açıklanan şekillerde toplamamızı veya işlememizi istemiyorsanız, Hizmetleri kullanmamalısınız. Herhangi bir üyemizin, Pattern by PİJAMAYA aracılığıyla barındırılan web sitelerinin veya üçüncü taraf web siteleri ve uygulamalarının içeriğinden veya gizlilik politikalarından veya uygulamalarından sorumlu değiliz.

PİJAMAYA'nin Kullanım Koşulları, tüm hesap sahiplerinin en az 18 yaşında olmasını gerektirir. 18 yaşından küçük ve en az 13 yaşından küçüklerin PİJAMAYA'nin Hizmetlerini kullanmasına, yalnızca hesap sahibinin izni ve doğrudan denetimi olması durumunda izin verilir. 13 yaşından küçük çocukların Hizmetleri kullanmasına izin verilmez. Bir reşit olmayan tarafından hesabınızda gerçekleştirilen tüm hesap hareketlerinden siz sorumlusunuz. Bu terim, California Tüketici Gizliliği Yasası da dahil olmak üzere yürürlükteki yasalar kapsamında tanımlandığı için, reşit olmayanların kişisel bilgilerini bilerek "satmayız". Daha fazla bilgi PİJAMAYA'nin Küçükler Politikasında bulunabilir .

Hizmetleri kullanarak, PİJAMAYA'nin bilgilerinizi Amerika Birleşik Devletleri, İrlanda ve PİJAMAYA'nin faaliyet gösterdiği diğer herhangi bir ülkede kullanacağını kabul etmektesiniz. Yetkililerin kişisel bilgilerinize erişme hakları da dahil olmak üzere belirli ülkelerdeki gizlilik yasaları ve standartlarının, ikamet ettiğiniz ülkede geçerli olanlardan farklı olabileceğini lütfen unutmayın. Kişisel bilgileri yalnızca, bu politikanın "Transferler" Bölümünde daha ayrıntılı olarak açıklandığı şekilde, kişisel bilgileri aktarmamıza yasaların izin verdiği ülkelere aktaracağız.

2. Toplanan veya Alınan Bilgiler

Hizmetlerimizi sunarken, kişisel bilgilerinizi birkaç farklı şekilde toplar veya alırız. Aşağıda listelenen kişisel bilgi kategorilerini aşağıdaki kaynaklardan alıyoruz: doğrudan sizden, örneğin doldurduğunuz formlardan veya kayıt sırasında; Hizmetlerimizle olan etkinliğinize ve etkileşiminize dayalı olarak sizden veya Hizmetlere erişmek için kullandığınız cihaz veya tarayıcıdan dolaylı olarak; etkileşimde bulunabileceğiniz PİJAMAYA hizmetlerini sağlamaya yardımcı olan satıcılarımızdan ve tedarikçilerimizden (örneğin, ödemeler veya müşteri desteği için) ve üçüncü taraf reklam ve pazarlama ortaklarımızdan. Genellikle hangi bilgileri sağlayacağınızı siz seçersiniz, ancak bazen size Hizmetleri sağlamak için belirli bilgilere ihtiyaç duyarız.

Ayrıca PİJAMAYA'nin API'si aracılığıyla üçüncü bir tarafa bilgi vermeyi de seçebilirsiniz. PİJAMAYA'nin API kullanıcılarının, uygun gizlilik ve güvenlik kontrollerine sahip olmak da dahil olmak üzere, PİJAMAYA'nin API Kullanım Koşullarına uymaları gerekirken, PİJAMAYA'nin bu üçüncü taraflarla doğrudan bir ortak ilişkisi yoktur ve bilgileri işlemeleri kendi gizlilik politikalarına tabidir. Herhangi bir üçüncü tarafın gizlilik ve güvenlik uygulamalarını onlarla bilgi paylaşmadan önce anlamalısınız.

Kayıt, Hesap Kurulumu, Hizmet Kullanımı:Hizmetleri kullanmak için geçerli bir e-posta adresi göndermeniz gerekecektir. Kaydolursanız, hesabınızla ilişkili bir ad göndermeniz gerekir. Bu adı hesap ayarlarınızdan değiştirebilirsiniz. Size Hizmetleri sunabilmemiz için bu bilgileri sağlamanız gerekir. Mağaza adı, fatura ve ödeme bilgileri (faturalandırma iletişim adı, adresi, telefon numarası, kredi kartı bilgileri dahil), telefon numarası ve/veya fiziksel posta adresi gibi ek bilgiler, bize sağlamamız için gerekli olabilir. belirli bir hizmet. Örneğin, teslimat için Sitede bir şey satın alıyorsanız, fiziksel bir posta adresine ihtiyacımız var. Bir PİJAMAYA satıcısı olarak, ödeme hizmetimizi ("PİJAMAYA Payments") kullanmayı seçerseniz, PİJAMAYA tam adınızı, sosyal güvenlik numaranızı, kimlik numaranızı veya vergi numaranızı ister. kimliğinizi doğrulamak, bu hizmeti size sağlamak ve yürürlükteki yasalara uymak için doğum tarihi, banka hesap bilgileri, fotoğraf, kredi kartı bilgileri ve/veya diğer kimlik kanıtları. Örneğin, belirli pazarlarda, PİJAMAYA Satıcılarının damgası (geçerli olduğu şekilde ticari ad veya bireysel ad dahil), yerel yasal gerekliliklere uymak için PİJAMAYA'deki alıcılara gösterilebilir. Hem alıcılar hem de satıcılar için PİJAMAYA, size Hizmetleri sağlamak için (bir hesabın sahipliğini doğrulamak, sahtekarlığı ve kötüye kullanımı azaltmak, düzenleyici yükümlülüklere uymak veya bir alıcı olarak bir işlemi tamamlamak dahil) bu bilgileri sizden ister. veya satıcı). Ödeme sırasında bize sağlanan kredi kartı bilgilerini ve diğer bilgileri faturalandırma ve ödeme amacıyla ve işleminizi gerçekleştirmek için saklayabiliriz. Belirli ülkelerdeki üyeler, gelecekteki satın alma işlemleri için ödemeyi kolaylaştırmak için kredi kartı bilgilerini kaydetmeyi seçebilirler. AB, Norveç, İzlanda veya Lihtenştayn'da bir PİJAMAYA alıcısıysanız, siparişinizi verirken ödeme yönteminizi doğrulamanız istenebilir. Bir ödemenin kimliğini doğrulamak için, kartınızı veren kuruluştan gelen bir istemi yanıtlamanız ve bir soruya doğru yanıt, parola veya parola gibi ek bilgiler sağlamanız gerekir. PİJAMAYA, mağazalar veya Hizmetler aracılığıyla listelenen ürünler hakkında daha fazla bilgi talep etmek için bireysel mağaza sahipleriyle gizli bir şekilde iletişime geçebilir veya politikalarımıza ve yürürlükteki yasalara uygunluğu sağlamak için alıcılardan bilgi talep edebilir. PİJAMAYA'de belirli ürün veya hizmetleri kullanmak için bir başvuru doldurmanız gerekebilir;

Profil:Hesabınız ve etkinliğiniz ile bağlantılı olarak adınızı ve diğer kişisel bilgilerinizi (doğum günü, cinsiyet, konum gibi) verebilirsiniz. Bu bilgileri hesap ayarlarınızdan düzenleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Hesabınızla ilişkili ad (hesap ayarlarınızda değiştirebilirsiniz) herkese açık olarak görüntülenir ve PİJAMAYA etkinliğinize bağlanır. Diğer üyeler katıldığınız tarihi görebilir; incelediğiniz öğelerle ilgili derecelendirmeler, incelemeler ve bilgiler ve satın aldığınız veya sattığınız öğelerle ilgili fotoğraflar; profil bilgileriniz; satılık listelediğiniz ürünler; mağaza sayfalarınız ve politikalarınız; Favorileriniz, takipçileriniz ve takip ettiğiniz kişiler; satılan ürün listeleri ve satılan ürün sayısı; topluluk alanlarımızda yayınladığınız yorumlar; ve sosyal ağlar aracılığıyla paylaşmaya karar verdiğiniz bilgiler. Satıcılar için, Sizi pazarlama ve savunma materyallerinde öne çıkarmak ve sizi ve mağazanızı PİJAMAYA'nin Kullanım Koşullarında belirtildiği şekilde platformda ve platform dışında öne çıkarmak için sizinle ilgili bilgileri toplayabilir ve kullanabiliriz. Zaman zaman, belirli pazarlama ve savunuculuk projeleri ve kampanyalarıyla ilgili olarak ırkınız, etnik kökeniniz, cinsel yöneliminiz veya cinsiyet kimliğiniz gibi belirli demografik bilgileri de sorabiliriz. Bu demografik bilgilerin sağlanması tamamen gönüllülük esasına dayalıdır ve istediğimiz zaman bu bilgileri kullanmak için sizin de onayınızı isteyeceğiz. belirli pazarlama ve savunuculuk projeleri ve kampanyaları ile ilgili olarak. Bu demografik bilgilerin sağlanması tamamen gönüllülük esasına dayalıdır ve istediğimiz zaman bu bilgileri kullanmak için sizin de onayınızı isteyeceğiz. belirli pazarlama ve savunuculuk projeleri ve kampanyaları ile ilgili olarak. Bu demografik bilgilerin sağlanması tamamen gönüllülük esasına dayalıdır ve istediğimiz zaman bu bilgileri kullanmak için sizin de onayınızı isteyeceğiz.

Otomatik Bilgi:PİJAMAYA, Siteyi ziyaret ettiğinizde, Uygulamaları kullandığınızda veya Hizmetlerin IP adresiniz veya benzersiz cihaz tanımlayıcınız, çerezler ve hangi sayfaları ziyaret ettiğinizle ilgili veriler gibi belirli özelliklerini kullandığınızda tarayıcınızdan veya mobil cihazınızdan otomatik olarak bilgi alır ve kaydeder. ve Hizmetleri işletmemize ve sunmamıza izin vermek için bu sayfalarla nasıl etkileşimde bulunduğunuz. Bu bilgiler günlük dosyalarında saklanır ve otomatik olarak toplanır. PİJAMAYA ayrıca, sesle etkinleştirilen bir asistan veya Smart TV gibi bağlı bir Nesnelerin İnterneti cihazı tarafından sağlanan benzer bilgileri (örneğin, IP adresleri ve cihazda gerçekleştirilen işlemler gibi) alabilir. Tarayıcınızdan veya mobil cihazınızdan alınan bu bilgileri, cihazlar dahil olmak üzere bizim veya reklamcılık veya pazarlama ortaklarımızın sizin hakkınızda topladığı diğer bilgilerle birleştirebiliriz.

Ayrıca Hizmetlerimizi kurduğunuzda, bunlara eriştiğinizde veya Hizmetleri kullandığınızda cihaza özel bilgileri otomatik olarak topluyoruz. Bu bilgiler, donanım modeli, işletim sistemi bilgileri, uygulama sürümü, uygulama kullanımı ve hata ayıklama bilgileri, tarayıcı bilgileri, IP adresi ve cihaz tanımlayıcıları gibi bilgileri içerebilir. Bu çevrimiçi araçlar ve bunları nasıl kullandığımız hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Çerezler ve Benzer Teknolojiler Politikamıza ve aşağıdaki “Bilgi Kullanımları, Paylaşım ve Açıklama” Bölümüne bakın.

PİJAMAYA Satıcılarından ve Tedarikçilerinden Veriler: Ayrıca satıcılarımızdan ve tedarikçilerimizden de sizinle ilgili bilgiler alıyoruz. Bu bilgiler, müşteri hizmetleri etkileşimlerini, ödeme bilgilerini, nakliye bilgilerini ve PİJAMAYA'nin forumlarında paylaşılan bilgileri içerebilir.

Reklam ve Pazarlama Ortaklarından Veriler: Aşağıda açıklandığı gibi PİJAMAYA, reklam ve pazarlama ortaklarımızdan sizinle ilgili bilgiler alır. Bu bilgiler, PİJAMAYA'ye yapılan bir ziyaretin nereden geldiğini, pazarlama e-postalarına ve reklamlara verilen yanıtları, tekliflere verilen yanıtları ve bu bilgileri bizimle paylaşmaya izin verdiğiniz ortaklardan gelen kitle bilgilerini belirlemek için URL'lerdeki çerezler ve UTM etiketleri aracılığıyla yapılan atıf bilgilerini içerebilir. .

Konum Bilgileri: Reklam, analiz, içerik sunmak ve Hizmetleri korumak için Hizmetleri kullanımınız hakkında bilgi topluyoruz. Bu, IP adresinizi, tarayıcı bilgilerinizi (yönlendirenler dahil), cihaz bilgilerinizi (örneğin, iOS IDFA, sınırlı reklam dışı amaçlar için IDFV, Android AAID ve sizin tarafınızdan etkinleştirildiğinde, cihazınız tarafından sağlanan konum bilgilerini) içerebilir. Uygulamaları kullandığınızda, yerel pazar yerimiz, haritalar ve yüz yüze satışlar gibi işlevleri kullanmak için coğrafi konum ayrıntılarınızı PİJAMAYA ile paylaşmayı seçebilirsiniz (ancak bu ayrıntıları paylaşmanız gerekmez). PİJAMAYA'de satış yaparken konumunuzu yayınlamayı seçebilirsiniz.

Profilinizde veya IP adresinizde sağladığınız konum bilgilerini alıyoruz. Onayınızla, GPS'ten alınan kesin konum bilgileri veya mobil cihazınızın yakınındaki kablosuz ağlar veya baz istasyonları hakkında bilgiler gibi cihazınızdaki diğer bilgileri kullanarak da konum belirleyebiliriz. Özellikler sağlamak ve Hizmetleri iyileştirmek ve özelleştirmek için, örneğin PİJAMAYA'nin dahili analitik ve performans izlemesi için; Hizmetler için yerelleştirme, bölgesel gereksinimler ve politikalar; yerel içerik, arama sonuçları ve öneriler için; nakliye ve haritalama hizmetleri için; ve (kesin olmayan konum bilgilerini kullanarak) pazarlama. Kesin cihaz konum bilgilerinizi paylaşmayı kabul ettiyseniz ancak artık bu bilgileri bizimle paylaşmaya devam etmek istemiyorsanız, Uygulamalardaki veya mobil cihazınızdaki ayarlar aracılığıyla bu bilgilerin paylaşılmasına ilişkin onayınızı iptal edebilirsiniz. IP adresinize veya gönderilen adresinize dayalı güvenlik ve yerelleştirilmiş politikalar gibi belirli kesin olmayan konum hizmetleri, Sitenin çalışması için kritik öneme sahiptir. Size Hizmetleri sağlamak için coğrafi konum bilgilerinizi yalnızca üçüncü taraflarla (haritalamalarımız, ödemelerimiz veya geçerli olduğu ölçüde reklam sağlayıcılarımız gibi) paylaşacağız. Ayrıca, PİJAMAYA'ye fotoğraf yüklemek için Uygulamaların mobil cihazınızın kamerasına erişmesini etkinleştirmeyi de seçebilirsiniz. Size Hizmetleri sağlamak için coğrafi konum bilgilerinizi yalnızca üçüncü taraflarla (haritalama, ödemeler veya geçerli olduğu ölçüde reklam sağlayıcılar gibi) paylaşacağız. Ayrıca, PİJAMAYA'ye fotoğraf yüklemek için Uygulamaların mobil cihazınızın kamerasına erişmesini etkinleştirmeyi de seçebilirsiniz. Size Hizmetleri sağlamak için coğrafi konum bilgilerinizi yalnızca üçüncü taraflarla (haritalama, ödemeler veya geçerli olduğu ölçüde reklam sağlayıcılar gibi) paylaşacağız. Ayrıca, PİJAMAYA'ye fotoğraf yüklemek için Uygulamaların mobil cihazınızın kamerasına erişmesini etkinleştirmeyi de seçebilirsiniz.

Analiz Bilgileri: Site ve Uygulama işlevselliğini sağlamak ve Hizmetleri geliştirmek için veri analizi yazılımı kullanıyoruz. Bu yazılım, Uygulamaları ne sıklıkta kullandığınız, Uygulamalarda neler olduğu, toplu kullanım, performans verileri, uygulama hataları ve hata ayıklama bilgileri ve Uygulamaların nereden indirildiği gibi bilgileri kaydeder. Analitik yazılımı içinde sakladığımız bilgileri, mobil uygulama içinde gönderdiğiniz herhangi bir kişisel olarak tanımlanabilir bilgiyle ilişkilendirmiyoruz. Daha fazla bilgi için PİJAMAYA'nin Çerezler ve Benzer Teknolojiler Politikası ve Açıklamalarına bakın.

Üçüncü Taraflardan Bilgiler: Bazı üyeler veya ziyaretçiler, Facebook gibi harici bir üçüncü taraf uygulaması veya PİJAMAYA'nin API'si kullanılarak geliştirilen bir uygulama kullanarak PİJAMAYA'ye bağlanmayı veya bir PİJAMAYA hesabı açmayı seçebilir.. PİJAMAYA hesabınızı üçüncü taraf uygulamalara veya hizmetlere bağlamak isteğe bağlıdır. Hesabınızı bir üçüncü taraf uygulamasına bağlamayı seçerseniz, bu üçüncü tarafla yaptığınız anlaşmalara (Kullanım Koşulları ve gizlilik bildirimleri gibi) tabidir ve PİJAMAYA bu uygulamadan bilgi alabilir. Sizinle sosyal medya üzerinden iletişim kurduğumuzda olduğu gibi, sizinle bağlantı kurmak için de kamuya açık bilgiler toplayabiliriz. Bu bilgileri size Hizmetleri sağlamanın bir parçası olarak kullanabiliriz. Ayrıca PİJAMAYA'deki bazı etkinliklerinizi PİJAMAYA hesabınıza bağlı belirli sosyal medya ağlarında paylaşmayı seçebilir ve izninizi istediğiniz zaman hesap ayarlarınızdan iptal edebilirsiniz. Hesabınızı oluşturmak veya hesabınızda oturum açmak için kullandığınız bazı üçüncü taraf uygulamaları, size bizden mesaj almayı bırakma seçeneği sunabilir veya bu mesajları başka bir e-posta adresine iletmenize izin verebilir. Size hesabınızla ilgili kritik mesajlar gönderemezsek, hesabınızı askıya alabilir veya sonlandırabiliriz.

Üye Olmayan Bilgiler:PİJAMAYA, henüz kayıtlı bir PİJAMAYA üyesi olmayan ("üye olmayan") bir kişi hakkında (örneğin, bir e-posta adresi veya IP adresi) belirli PİJAMAYA özellikleriyle bağlantılı olarak, örneğin üye olmayan bir kişinin seçim yapması gibi bilgileri alır veya alır. PİJAMAYA haber bültenine abone olmak için bir üye, üye olmayan bir kişiyi Siteyi ziyaret etmeye davet eder, bir üye, iletişim yükleyici özelliğini kullanarak üye olmayan bilgileri yükler, üye olmayan bir işlem gerçekleştirir, bir üye bir üyeye hediye kartı kodu gönderir. üye olmayan veya üye olmayan bir satın alma işlemi yapmak için Guest Checkout'u kullanır. Üye olmayan bilgiler yalnızca PİJAMAYA'ye gönderildiğinde açıklanan amaçlar için, PİJAMAYA Hizmetlerinin işleyişi için gerekli amaçlar için veya aşağıdaki "Bilgi Kullanımları, Paylaşım ve İfşa" Bölümünde açıklandığı gibi PİJAMAYA'nin meşru bir menfaatinin olduğu durumlarda kullanılır. ,

PİJAMAYA Modeli: Ayrıca, barındırdığımız web sitelerini ziyaret eden hem üyelerden hem de üye olmayanlardan belirli bilgiler topluyoruz. Bu bilgiler, IP adresinizi veya benzersiz cihaz tanımlayıcınızı ve ziyaret ettiğiniz sayfalardan gelen çerezleri ve verileri içerebilir. Pattern by PİJAMAYA aracılığıyla tarafımızca barındırılan web siteleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, Model Politikamıza bakın . Çerez kullanımımız ve izleme bilgilerinin toplanması hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Çerezler ve Benzer Teknolojiler Politikamıza veya "Bilgi Kullanımları, Paylaşımı ve İfşası" bölümüne bakın.

3. Bulunabilirlik

Kişilerinizi mobil cihazınızdan veya kişisel e-posta adres defterinizden veya bir sosyal ağ hesabından PİJAMAYA'ye aktarmayı seçebilirsiniz. E-posta hizmetiniz, mobil cihazınız veya sosyal ağ siteniz için oturum açma bilgilerini saklamayız. Sitede e-posta adresi veya telefon numarası ile veya içe aktardığınız iletişim bilgileri aracılığıyla tanıdığınız kişileri arayabilirsiniz. PİJAMAYA'de arkadaşlarınızı bulmak, onlarla platformumuzda bağlantı kurmanıza yardımcı olur. Örneğin, genel Sık Kullanılanlar gibi başka bir üyenin herkese açık etkinliğini takip edebilirsiniz. Başka bir üyenin etkinliğini izlemeye başladığınızda, bir e-posta bildirimi alacaklardır (üye bu tür bir e-posta almayı kabul ettiyse).

Kişilerinizin sizi e-posta adresiniz, telefon numaranız veya sosyal ağ bağlantılarınız aracılığıyla PİJAMAYA'de bulmasını istemiyorsanız hesap ayarlarınızdan bulunabilirliğinizi değiştirebilirsiniz. PİJAMAYA'de adınız aracılığıyla yer almak istemiyorsanız, adınızı kaldırabilir ve bunun yerine genel hesap bilgilerinizde adınız olarak bir takma ad veya takma ad kullanabilirsiniz.

4. PİJAMAYA'den Mesajlar

Bazen PİJAMAYA'nin sizinle iletişim kurması gerekebilir. Öncelikle bu mesajlar, pazarlama, işlemler, savunuculuk ve hizmet güncelleme amaçları dahil olmak üzere çeşitli nedenlerle e-posta, PİJAMAYA Mesajları veya anlık bildirimler yoluyla iletilir. Artık push bildirimleri almak istemiyorsanız, bunları cihaz düzeyinde devre dışı bırakabilirsiniz. Hesap ayarlarınızda e-posta veya Mesajlar yoluyla veya aldığınız herhangi bir pazarlama e-postasındaki abonelikten çıkma bağlantısını takip ederek pazarlama iletişimlerini almayı bırakabilirsiniz. Bildirimleri düzgün bir şekilde almanızı sağlamak için, işletim sistemi ve kullanıcı kimlik bilgileri gibi cihazınız hakkında belirli bilgileri toplamamız gerekecek. Mesajları almak için her hesabın dosyada geçerli bir e-posta adresi tutması gerekir. PİJAMAYA ayrıca, sizi aramamızı talep etmeniz halinde, üye desteği sağlamak veya işlemle ilgili amaçlar için sizinle telefon yoluyla da iletişime geçebilir. Ek olarak ve geçerli yasaların gerektirdiği durumlarda, izninizle PİJAMAYA, size müşteri desteği sağlamak, araştırma veya geri bildirim sağlamak veya size bilgi sağlamak için size bir SMS (veya benzeri) mesaj gönderebilir veya telefonla size ulaşabilir. ilginizi çekebilecek ürünler ve özellikler hakkında bilgiler. İletişim tercihlerinizi hesap ayarlarınızda güncelleyebilirsiniz. veya ilginizi çekebilecek ürünler ve özellikler hakkında size bilgi vermek için. İletişim tercihlerinizi hesap ayarlarınızda güncelleyebilirsiniz. veya ilgi